Adwords Danışmanlığı

SİZİN İÇİN ADWORDS DANIŞMANLIĞI YAPABİLİRİZ

Tıklama Başı Ödeme Temellerini Öğrenin - PPC Pazarlama

PPC Nedir? ; Tıklama başına ödeme anlamına gelir. Görüntülü, dinamik, duyarlı, youtube, aranma ağı, alışveriş reklamlarının her hangi birinden aldığınız 1 click için ödenen tutardır.

Tüm tıklamaların ortalar için ödenen tutar, tıklama adetine bölünerek ortalama maliyet hesaplanır. İşletmenizin reklamlarını optimize ederek, daha az bütçe ile daha fazla satış yapmanızı sağlayabiliriz.

Google AdWords

Google Partners olarak hizmet vermekteyiz.

Anahtar Kelimeler

Daha fazla click daha fazla satış için araştırma.

PPC-Marketing-Image
PPC REKLAM ÇÖZÜMLERİ

PPC Reklamcılığının Rolü

Arama motoru reklamcılığı en verimli reklam çalışmaları arasında yer almaktadır. Bir yerel gazete veya televizyona reklam vermekten çok daha etkilidir. Google reklamları ile işletmenizin marka olmasını sağlamak son derece kolaydır.

PPC-Advertising-Image
PPC-Mathematic-Image
Adwords Danışmanlığı

Tıklama Başına Karlı Ödeme, Matematik ve Stratejik Planlamanın Önemi

Reklamlarınızı oluşturduktan sonra tüm işlemler bitmemektedir. Kampanyanızın kontrol edilmesi ve düzenli olarak stratejiler geliştirilmesi gerekmektedir. Sizin için neler yapabiliriz?

Anahtar Kelimelerin Tespiti ve Eklenmesi

Oluşturduğunuz reklam grubu için yeni anahtar kelime tespitleri yaparak, reklam verimliliğinizi arttırabiliriz.

Negatif Anahtar Kelimelerin Filtrelenmesi

Kampanyanız için sıralı eşleme veya geniş eşleme anahtar kelimeler kullanıyor iseniz, aranma terimlerini içerisinden negatif kelimelerin reklam dışında bırakılması gerekmektedir. Daha doğru bir trafik almanız adına negatif kelime düzenlemeler ve kontrol altında tutarız.

Reklam Gruplarını Oluştırma

Sitenizde farklı kategoriler ve farklı ürünler için birden fazla reklam kampanyası oluşturarak, daha fazla satış yapmanızı sağlarız.

Yüksek TBM Analizi ve Strateji Geliştirme

Yatırım getirinizin aşmasını sağlayan anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve bu anahtar kelimeler için sayfa düzenlemelerinin yapılmasını sağlayarak, daha az ödemenize olanak tanırız.